Спортивно-військове свято «Тільки знаймо, що з вами браття, запорожців веселих сини»

13 October 2017

11 жовтня поточного року в приміщенні спортивного комплексу Борщівського агротехнічного коледжу відбулося конкурсне спортивно-військове свято «Тільки знаймо, що з вами браття, запорожців веселих сини», з нагоди відзначення Дня Українського козацтва. Свою спортивну майстерність демонстрували групи студентів перших курсів, бравши участь у різноманітних конкурсах: представлення команди, естафета,  закидання баскетбольних м’ячів, перетягування канату і т.д. Вітаємо групи переможців: групи Е-11 та АІ-012.