ЛУНИ ПОВСТАНСЬКОГО КРАЮ

УПА – це символ!
УПА – це заповіт!
УПА – це пам'ять!
Викладачі Стецько Т.В., Кобилянська О.Д. та Куропатва О.П. та студенти перших курсів Борщівського агротехнічного коледжу 14 жовтня 2017 року здійснили поїздку в село Антонівці Шумського району на ФЕСТИВАЛЬ-РЕКОНСТРУКЦІЯ ДО 75-РІЧНИЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ. Делегацією була відвідана експозиція «Табір військової округи УПА «Волинь-Південь» відділу «Антонівецька республіка» Шумського районного краєзнавчого музею. Студенти відчули атмосферу тих часів, відвідавши табір: музей штабу УПА «Волинь-Південь», вартівня-зброярня, стайня для коней, пекарня та концерт, на якому були і нагороди, і слова подяки, і повстанські пісні.