Засідання навчально-методичної комісії

25 October 2017

11-12 жовтня на базі Заліщицького аграрного коледжу ім. Є. Храпливового проводилось засідання навчально-виховної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальності 201 «Агрономія»

На якому розглядались підсумки роботи за 2016/2017 навчальний рік а також наступні питання :

Стан і перспективи методичного забезпечення підготовки фахівців спеціальності 201 «Агрономія»

Використання інформаційних технологій в процесі створення електронних засобів навчання для забезпечення фахівців спеціальності 201 «Агрономія»

Від Борщівського агротехнічного коледжу у засіданні навчально-методичної комісії взяла участь  голова циклової комісії агрономічних дисциплін Деснега І.К., яка доповідала по питанні Сучасних технологій створення підручників нового покоління  з дисциплін агрономічного циклу. Також усі учасники засідання ознайомились із сучасним овочевим підприємством DF AGRO    у селі Синьків і сучасними технологіями вирощування овочевих культур.