Захист дипломних проектів студентами групи Б-31

23 February 2018
                21-22 лютого 2018 року в Борщівському агротехнічному  коледжі відбувся захист  дипломних проектів  студентами групи Б-31 спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».
                Комісія в складі   Калуцького В.Д.,  інженера-будівельника, Козія Я.В., Блозви І.Й., Гільтая В.В., Продан Н.С., Гонтарука В.В. оцінила підготовку дипломних проектів студентами даної спеціальності.
                На «відмінно» захистилися  3 студенти, на «добре» - 6 осіб, на «задовільно» - 2 студенти.