Конкурс на кращого знавця фінансового обліку

30 March 2018

В рамках проведення декади спеціальності "Маркетинг" 29.03.2018р. відбувся «Конкурс на кращого знавця фінансового обліку.

До проведення конкурсу було залучено кращих  студентів  групи К – 21. Підготовлено конкурс  викладачем економічних дисциплін Олійник .О.І.

Позмагалися за звання кращого за професією студентки: Івасечко О., Мельничук Т., Заброцька Т., Чубак О.. Вони показали свої знання і вміння в таких етапах конкурсу, як:

• Резюме;
  • Бліц - турнір з бухгалтерських питань,
  • Відгадай прислів’я;
  • Відгадай документ;
  • Співбесіда;
  • Презентація на обрану тему по професії.

Кожен етап конкурсу оцінювало журі до складу якого входили викладачі економічних дисциплін.

Заслужену перемогу здобула студентка групи -21 Мельничук Т.. Відрадно, що  всі конкурсанти показали відмінні знання з фінансового обліку.