Викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін

1639997553918

Скочиляс Олег Романовичголова циклової комісії, викладач, завідувач лабораторії
«Автоматизація технологічних процесів і систем автоматичного керування»

• В 1989р. закінчив Борщівський радгосп-технікум.
  • В 1996р. навчався в Московському державному агроінженерному університеті, де здобув вищу освіту за фахом інженер-педагог.
  • В 2000р. розпочав трудову діяльність в навчальному закладі на посаді викладача і працює до цих пір.
кухарик

Кухарик Ігор Богданович -  викладач електротехнічних дисциплін,
завідувач лабораторії «Електропостачання і електрообладнання сільськогосподарських агрегатів і установок»

• В 1992р закінчив Борщівський радгосп-технікум.
  • В 1995р закінчив Харківський державний технічний університет сільського господарства.
  • В 1998р закінчив магістратуру при Подільській державній аграрно-технічні академії.
  • В 1995р розпочав трудову діяльність в навчальному закладі на посаді лаборанта.
8

Крисак Ігор Михайлович - завідувач відділення «Електричної інженерії та маркетингу»,
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

• В 1990р закінчив Кам янець - Подільський сільськогосподарський інститут.
  • В 1996р закінчив педагогічний факультет Національного аграрного університету.
  • В 1990р розпочав трудову діяльність в навчальному закладі на посаді викладача.
соловій

Соловій Іван Васильович - викладач, спеціаліст вищої категорії,
завідувач лабораторії «Електротехніки і контрольно-вимірних приладів»

• В 1988р закінчив Тернопільський технікум радіоелектронного приладобудування
  • В 1997р закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут де отримав вищу освіту за фахом інженер-педагог.
  • В 1998р розпочав трудову діяльність в навчальному закладі на посаді викладача.
7

Твориш Оксана Іванівна – лаборант

• В 2009р. випускниця Борщівського агротехнічнічного коледжу
  • В 2016р. розпочала трудову діяльність в навчальному закладі на посаді лаборанта.
  • В 2020р закінчила Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.
4

Ватула Ігор Михайлович - викладач, спеціаліст першої категорії

• В 1994р закінчив Борщівський радгосп-технікум.
  • В 1998р закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію.
  • В 1994р розпочав трудову діяльність на посаді лаборанта
  • В 2002р переведений на посаду викладача спецдисциплін.
9

Кобилянський Володимир Франкович - викладач, завідувач лабораторії
«Монтаж, експлуатація, та ремонт електрообладнання»

• В 2002р закінчив Борщівський агротехнічний коледж.
  • В 2005р закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя де здобув освіту спеціаліста.
  • В 2005р розпочав трудову діяльність на посаді лаборанта, а у 2007р переведений на посаду викладача.
5

Гриньків Тетяна Михайлівна – лаборант

• В 2016 р. закінчила Буковинський державно-фінансовий економічний університет.
martunjyk

Мартинюк Оксана Володимирівна  – лаборант, спеціаліст II категорії

• В 2005р закінчила Борщівський агротехнічний коледж.
  • В 2008р закінчила Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя де здобула освіту магістра.
  • В 2009р розпочала трудову діяльність на посаді лаборанта.