І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики відбувся!

05 April 2019

1 квітня 2019 року відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з основ інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Метою проведення олімпіади було підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, розвиток творчої активності студентів та пошук обдарованої молоді.

Зі вступним словом виступили викладачі комп’ютерних дисциплін Гонтарук Л.Г. та Доскоч Г.Я., які познайомили студентів із порядком проведення олімпіади, критеріями оцінювання виконаних завдань та побажали пліддної творчої праці та хороших результатів. Заступник директора з навчальної роботи І.Й.Блозва побажав всім учасникам олімпіади відмінних результатів та перемоги.

Позмагатися за перемогу прийшли студенти І-ІІ курсів, серед яких було визначено переможців у двох номінаціях.
Серед студентів І курсів:
І місце - Христина Юрків К-11
ІІ місце - Арсен Рак К-11
ІІІ місце - Віталій Коробій Аі-011

Серед студентів ІІ курсів:
І місце - Павло Завінський Аі-021
ІІ місце - Микола Буртняк Е-21
ІІІ місце - Христина Угринчук К-21

Слід відзначити і інших учасників олімпіади, які також достойно продемонстрували свої знання та вміння: Дмитро Деревенчук (Е-11), Світлана Гульчак (А-11), Дмитро Перепелюк, Максим Громадський (Аі-012), Тарас Теровський (А-11), Христина Бейко (К-21).

Вітаємо переможців! Дякуємо всім за участь і бажаємо подальших наукових звершень!