СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМИ ПРОЦЕСАМИ

11 April 2019

5 квітня 2019 року в Борщівському агротехнічному коледжі викладачами Доскоч Г.Я. та Гонтарук Л.Г. проведена науково-практична конференція на тему: «Сучасні інформаційні технології в управлінні виробничими процесами» для студентів других курсів.

Нові технології дуже швидко пішли по планеті. Майже всі галузі людського життя отримали нові можливості. Глобальна комп’ютеризація життєвого простору призводить сучасне наукове співтовариство до усвідомлення меж технологічного впливу на світ. Ми рухаємося до іншого рівня свідомості. І питання полягає в тому, наскільки швидко ми доростемо до того, хто ми є насправді. Розвиток комп’ютерних технологій привів до можливості створення віртуальної реальності. Нам потрібно пристосовуватися до світу, в якому невід’ємну частину займають інформаційні технології.

Своє бачення введення сучасних інформаційних технологій продемонстрували студенти:

Співак Дмитро, студент групи АІ-021, доповівши на тему: «Ведення точного землеробства на основі GPS/GIS технологій»;

Клим Владислав, студент групи АІ-022, доповівши на тему: «Автоматизація, комп’ютеризація та роботизація сучасних технологічних процесів»;

Збриська Вікторія, студентка групи К-21, доповівши на тему: «Штучний інтелект»;

Шевчук Олег, студент групи А-21, доповівши на тему: «Застосування БПЛА для уточнення стану та обсягів врожаю»;

Задорожний Василь, студент групи Г-21, доповівши на тему: «Нові технології економії природного газу в побуті»;

Федорович Володимир, студент групи Е-21, доповівши на тему: «Сучасні технології збереження електроенергії».

Заступником директора з навчальної роботи Блозвою І.Й. були нагороджені грамотами всі учасники конференції.

Всім студентам бажаємо нових наукових звершень в інформаційних технологіях!