Ознайомлююча поїздка викладачів та студентів коледжу в Хмельницький національний університет

14 March 2020

10 березня делегація у складі 11 осіб, з числа викладачів та студентів відділення "Агроінженерії", здійснили ознайомлюючу поїздку до Хмельницького національного університету.
Метою поїздки було ознайомлення із сучасними технологіями навчання, в тому числі з комп’ютерною підготовкою для інженерного аналізу та моделювання.

У делегації відбулась зустріч та бесіда з ректором факультету інженерної механіки Олександренком В.П. Цікавою була розповідь Харжевського В.О. про наскрізну комп’ютерну підготовку студентів з основ комп’ютерного моделювання та інженерного аналізу SolidWorks.
Приклади інженерного моделювання та подальшого 3D друку демонстрував Марченко М.В.
Особлива подяка Мартинюку А.В. за організацію та проведення екскурсії та бесід з науково-педагогічними працівниками університету.