Відбулися дистанційні курси підвищення кваліфікації викладачів коледжу

26 April 2020

Цифрова компетентність, уміння ефективно працювати дистанційно, добре розумітися на освітніх технологіях і бути медіаграмотним – це риси, які сьогодні повинен мати сучасний вчитель. А ще він повинен займатися самоосвітою, підвищувати свою педагогічну майстерність, опановувати сучасні інтерактивні технології і доцільно їх використовувати у викладанні своєї навчальної дисципліни. Саме тому, щоб іти «в ногу з часом», 17 викладачів коледжу підвищували педагогічну майстерність на дистанційних курсах за напрямком "Сучасні ІКТ в освіті (цифрова компетентність)" центру післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Слухачі курсів ознайомились із новими методами і технологіями організації дистанційного навчання, рекомендаціями щодо організації простору навчальної взаємодії учасників навчального процесу, цифровими інструментами для створення освітнього контенту, сервісами організації відеозв’язку та відеоконференцій, цифровими інструментами формувального оцінювання здобувачів освіти.
На заключному етапі курсів підвищення кваліфікації відбулась підсумкова відеоконференція, яку організувала викладач комп’ютерних дисциплін коледжу Гонтарук Л.Г. У ній взяли участь слухачі курсів та запрошені гості: директор ЦПО ТНПУ ім. В. Гнатюка Калаур Світлана Миколаївна, доктор педагогічних наук, доцент; керівники курсів: Балик Надія Романівна, канд. пед. наук, доцент та Мартинюк Сергій Володимирович, канд. фіз.-мат. наук, доцент.

Під час конференції її учасники жваво обговорили можливості використання цифрових ресурсів у дистанційному навчанні, ділилися досвідом застосування нових технологій та дистанційних сервісів в умовах карантину.
Викладачі коледжу - слухачі курсів щиро вдячні організаторам Калаур С.М., Балик Н.Р та Мартинюку С.В. за можливість підвищити свою педагогічну майстерність та ознайомитись з новими тенденціями в освіті.

Староста курсів підвищення кваліфікації за напрямком
"Сучасні ІКТ в освіті (цифрова компетентність)" Юзва П.П.