Онлайн-семінар продовжується

04 February 2021

Практичний семінар у рамках міжнародного проєкту FABU – триває. 3 лютого продовжив роботу практичний семінар «Внесення органічних добрив» для викладачів закладів фахової передвищої освіти у рамках українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України». Вчора  відбулися теоретичні і практичні заняття на фірмі HOLMER. Аграрні інженери, викладачі, спікери семінару Бернд Хенн та Роберт Грімм разом з представниками компанії розповіли про види, будову техніки для розкидання добрива. На практиці учасники семінару побачили будову робочих органів і механізмів, регулювання і технологічний процес роботи машин для внесення рідкого гною фірми HOLMER, а також робоче місце машиніста. Віртуально викладачі побували у майстернях для практичних занять, де навчаються студенти за дуальною формою навчання, що через 3,5 роки отримують робітничу кваліфікацію. Онлайн були на заводі HOLMER. Семінар триває.