Презентовано книжку

20 October 2021

19 жовтня 2021 року презентовано книжку «На 75 річному рубежі устремлінь і злетів». У виданні у понад сто сторінок висвітлено історію становлення та розвитку Борщівського агротехнічного фахового коледжу, його творчі здобутки,професійні досягнення вихованців, інноваційний досвід педагогічного, інженерно-технічного колективу. Найбільше бажання створення книги про коледж було у покійного Ярослава Васильовича Козія.

Світла йому пам'ять! Він своїм горінням підтримував усі починання створення книжки. Ця книжка є! У ній багатогранна діяльність закладу у плині  літ. На зустріч запрошений колишній завуч освітнього закладу Роман Данильчук, котрий,  як і багато його колег – ветеранів, присвятили своє життя, свій педагогічний талант молодому поколінню. Поділився своїми цікавими розповідями, спогадами. Історія Борщівського агротехнічного фахового коледжу цікава і багатогранна.  Велика вдячність людям, які приклалися до її створення: Ярославу Козію, Володимиру Гіщинському, Наталії Волощук, Ніні Андреюк, Мирону Боднару, Роману Данильчуку, Надії Курніцькій, Орисі Стецько, Ользі Шереметі, Лідії Калинчук, Олександрі Ліщинській, Ігорю Блозві, Галині Сарап, Віктору Поплеті, Василю Андрусику, Тетяні Стецько, Оксані Кобилянській, Ігорю Крисаку, Володимиру Гільтаю, Олександру Ткаченку, Віктору Деснезі, Ірині Деснезі,  Аллі Жарій, Ользі Калинчук, Наталі Продан, Надії Барладин, Андрію Королівському, Тетяні Березовській, Оксані Вовк, Надії Стельмах, Людмилі Конрад, Оксані Регуш, Петру Войтухову, Ярославу Парнеті, Надії Парнеті, Олегу Поплеті, Наталії Козак, Світлані Парнеті, Наталії Белюх, Ользі Блозві, Світлані Бачинській, Любові Шкарпінській, Ользі Костюк.

75 – це книга життя, вона продовжується, пишеться, формується.

Прадавні традиції і сьогодення, далекоглядні перспективні  плани на майбутнє – все це об’єднує наш колектив.