Агрозустріч у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі.

19 November 2021

«Вектор розвитку практичної підготовки студентів освітнього закладу з огляду на нові виклики сьогодення. Партнерство з провідними агрокомпаніями і фермерами регіону».
Модератор зустрічі - Ярослав Парнета, завідувач навчально - виробничої практики.
Серед запрошених - Чернета Ольга, провідний менеджер з підбору персоналу «Контінентал Фармерз Груп», Шупенюк Іванна, голова ФГ «Іванна-2010» село Гермаківка, Мизюк Володимир, провідний агроном ТОВ «Агрополіс» компанії Кернел, Іванишин Олександр, заступник директора з рослинництва ТОВ «Корпорація «Колос-ВС», Білінський Арсен, фермер СФГ «Темп» село Більче - Золоте.
Запрошені керівники аграрних компаній, молоді фермери ознайомили студентів з роботою їхніх підприємств.
Обговорили співпрацю Борщівського агротехнічного фахового коледжу у напрямках практичного навчання, стажування, працевлаштування студентської молоді.
Працюємо на майбутнє, адже сучасне життя, теперішня освіта є викликом. Україні потрібні спеціалісти з новими знаннями в інженерії, агрономії, економіці і бізнесі.