Практика – важливий елемент фахового становлення

24 November 2021

24 листопада 2021 року в рамках навчально-ознайомлювальної практики студенти групи Г-21 побували у Борщівському управлінні експлуатації газового господарства. Вражень надзвичайно багато для майбутніх газовиків, які тільки починають оволодівати тонкощами технологій спеціальності. Почалася зустріч бесідою з начальником Борщівського УЕГГ Верхолою Я.І., який задав темп спілкуванню між виробничниками та студентами (та і сам Ярослав Іванович, між іншим, колишній випускник Борщівського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства). А дальше відкривачами фахових секретів для наших студентів стали Луцький С.В., Корчевський О.М., Климчук П. Будь-яка дорога починається з першого кроку. Віриться, що для другокурсників-газовиків сьогоднішній день якраз і став тим першим кроком, який перетворюватиме їх у знавців та фахівців своєї справи.