Змагання з тенісу у спорткомплексі БАТФК

26 November 2021
25 листопада в спорткомплексі Борщівського аротехнічного фахового коледжу відбулися змагання з настільного тенісу, участь у яких взяли 23 молодих спортсмена, котрі показали свою майстерність.
Учасники були поділені на чотири групи, змагання в яких проходили по коловій системі. Студенти, котрі посіли перше і друге місця в своїх групах вийшли в фінальну частину змагань, де по олімпійській системі визначили чотирьох кращих, які і розіграли між собою призові місця.
Третє призове місце здобув студент групи Аі-10 Матійчук Роман, який переміг студента групи Б-11 Петрушенка Павла з рахунком 2:1. Друге місце посів студент групи Аі-021 Гарасимов Руслан, а переможцем змагань став студент групи К-11 Чернега Максим. Грамотами та солодощами переможців нагородив в.о директора Борщівського агротехнічного коледжу Ігор Блозва.
Рада колективу фізичної культури і спорту дякує всім учасникам змагань за проявлений спортивний дух і бажання до перемог!