XXV-й обласний творчий конкурс авторської пісні та поезії серед студентів та працівників ЗПВФПО

16 December 2021

15 грудня 2021року в приміщенні актової зали державного професійно-технічного закладу «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» спільно з Навчально-методичним центром пофесійно-технічної освіти у Тернопільській області та обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України відбувся XXV-й обласний творчий конкурс авторської пісні та поезії серед учнів, студентів, працівників закладів професійної (професійно-технічної), вищої та фахової передвищої освіти. Борщівський агротехнічний фаховий коледж на творчому конкурсі представляли : Ярослав Костюк- автор віршів «Війна», «Борщів» та пісні «Поклонюся вчительці», а також читці – декламатори : Ольга Боднаровська, Христина Зварич, Юлія Долик, Андрій Стецишин, Іван Тичинський. Результати мистецького батлу виголошував голова журі - член Національної спілки України Володимир Барна. Він вручив Грамоти та Диплом ІІІ ступеня читцям-декламаторам. Автор поезій та пісні Яровслав Костюк був відзначений Дипломом ІІ ступеня. Вітання переможцям! Творчих успіхів та здобутків!