Педагогічна рада

21 January 2022

29 грудня 2021 року у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулося засідання педагогічної ради, де розглядалися питання:
соціально - психологічної адаптації першокурсників в умовах дистанційного навчання, затвердження плану роботи бібліотеки на 2022 рік та звіту про роботу бібліотеки за 2021 рік, затвердження плану - графіка підвищення кваліфікації та методичних рекомендацій, Правил прийому до Борщівського агротехнічного фахового коледжу на 2022 рік, списку голів екзаменаційно - кваліфікаційних комісій, ліміту стипендіатів та Перспективного плану розвитку Борщівського агротехнічного фахового коледжу на 2022 - 2026 роки.