Підсумкова теоретична конференція

10 June 2022

9 червня 2022 р. в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулася підсумкова теоретична конференція по захисту звітів-щоденників з переддипломної практики студентів групи А-41 спеціальності 201 "Агрономія" в присутності членів комісії: завідувача навчально-виробними практиками Борщівського агротехнічного коледжу Парнети Я. В., завідувача відділення Гільтая В.В., керівника практики Моспана В. Ю.

Було відзначено змістовні презентації і грунтовні відповіді студентів групи Гульчак Світлани, Теровського Тараса, Вівчара Олега, які підтвердили високий рівень теоретичних знань і практичних навиків.

Бажаємо нашим випускникам успішного завершення навчання, міцного здоров’я і щасливої долі.