Змагання з настільного тенісу

14 November 2022
10 листопада на базі спортивного комплексу Борщівського агротехнічного фахового коледжу відбулися змагання з настільного тенісу, в яких прийняли участь 20 молодих майстерних спортсменів.
Учасники були поділені на чотири групи, змагання проходили по коловій системі. Студенти, які посіли перше місце в своїх групах вийшли в фінальну частину змагань, де розіграли між собою призові місця.
Третє місце здобув студент групи Аі-11 Самуляк Олег; друге - студент групи К-21 Чернега Максим; переможцем змагань став студент групи Аі-10 Федусь Тарас. Всі вони нагороджені грамотами дирекції коледжу.
Рада колективу фізичної культури і спорту дякує всім учасникам змагань за проявлений спортивний дух і бажання до перемоги!