Зустріч з працівниками БОРЩІВСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЧОРТКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОЦЗ

22 March 2023

21 березня відбулася зустріч студентів коледжу з Ольгою КУЗИК, головним державним інспектором відділу з питань праці північно-східного напрямку управління інспекційної діяльності в Тернопільській області. Вона інформувала молодь про правила належного оформлення трудових відносин, ризики і наслідки незадекларованої праці та трудової експлуатації, зокрема в умовах воєнного стану, популяризації серед молоді легальних трудових відносин. Заступник начальника управління. Начальник відділу кар'єрного консультування Олена ТАРАБАН розповіла про вакантні робочі місця для технічних спеціальностей у концерні «Укроборонпрому» , а також у провідних господарствах студентів спеціальності «Агрономія». За сприяння центру зайнятості можливе відкриття власної справи і фінансової допомоги держави.