Проведено зустріч

16 May 2023

15 травня 2023 року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі за сприяння ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» було проведено зустріч з КАЛУЖСЬКИМ Андрієм Володимировичем, інженером групи з експлуатації засобів телеметричного контролю та диспетчеризації. Ним було проведено інструктаж та навчальне заняття в галузі телеметрії. Він ознайомив студентів та викладачів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньо-професійною програмою «Монтаж, обслуговування устаткування систем газопостачання»  із сучасними системами технічного контролю приладів та устаткування обліку газу. У лабораторії на отримання робітничої професії «Слюсар з ремонту та експлуатації газових об'єктів» на робочому місці №6 «Облік споживання газу, монтаж побутових лічильників» було виконано спектр робіт по монтажу, настроюванні та обслуговувані GSM модуля реєстрації даних на базі газового лічильника METRIX. Продемонстровано програмне забезпечення для роботи  з пристроєм, реєстрацію показників, можливість створення денних, тижневих, місячних звітів про використання газу.

Дякуємо ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» за надані матеріальні цінності та надіємось на подальшу злагоджену співпрацю.