МАТЕМАТИЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

16 May 2023
В травні місяці відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області, в рамках якого відбулася студентська науково-практична конференція «Математична скарбниця» (приурочена Дню науки в Україні). Захід проходив в онлайн-форматі. Борщівський агротехнічний фаховий коледж професійно представила Катерина ТКАЧ, студентка групи К-11 спеціальності «Маркетинг». Студентка цікаво та обгрунтовано продемонструвала математичні дослідження в своїй доповіді.
Наукова робота Каті внесена у вісник студентської науково-практичної конференції Тернопільської області.
Пишаємося нашою талановитою студенткою, бажаємо творчих успіхів та наукових звершень в майбутньому!