Змагання з шашок

19 May 2023
У середу 17 травня 2023 року на базі спортивного комплексу Борщівського агротехнічного фахового коледжу відбулися змагання з шашок.
Участь в змаганнях взяли 23 студенти. Після проведеного жеребкування було створено чотири групи. Напруга під час змагання сягнула свого максимуму вже з перших ходів і панувала до кінця турніру. В результаті запеклої боротьби третє призове місце посів студент групи Е-11 Іван ВЕРБІЦЬКИЙ. Друге місце виборов Іван СЛОБОДЯН, студент групи Аі-032, а чемпіоном турніру став студент групи Е-11 Максим СТЕЦЬ.
Всі вони нагороджені дипломами дирекції коледжу і солодкими призами. Нагородження провів в.о. директора БАТФК Ігор БЛОЗВА, який подякував учасникам за проявлену майстерність і побажав надалі займатися грою в шашки, та як цей вид спорту розвиває та виховує безліч якостей, які стають в пригоді в повсякденному житті.
Рада фізичної культури щиро вітає призерів та переможця змагань.