Із досвіду роботи завідувача бібліотеки

05 June 2023

У навчально-методичному журналі “Фахова передвища освіта”№1, 2023 року, досвідом роботи ділиться завідувачка бібліотеки Надія Парнета «Дієві функції бібліотеки в світлі інтелектуального і культурного розвитку студентської молоді» https://nmc-vfpo.com/zhurnal-fahova-peredvyshha-osvita/. Публікація актуалізує питання значимості бібліотеки, як одного із основних підрозділів закладу освіти. Висвітлено шляхи удосконалення проблеми навчання і розвитку студентської молоді з боку бібліотечних працівників. Наведено приклади результативної роботи бібліотеки Борщівського агротехнічного фахового коледжу. Стане у пригоді працівникам бібліотеки для ефективної роботи, визначення цілі і місії книгозбірні освітнього закладу , що виражає сутність її діяльності.