З метою актуалізації проблеми запобігання домашньому насильству співробітниками Борщівського відділення поліції №1, старшим дільничим інспектором поліції Анджелікою ДЖУМАГОЮ та дільничим інспектором поліції Святославом ДИКУНОМ, спільно з практичним психологом БАТФК Оксаною РЕГУШ , було проведено інформаційно-просвітницьку зустріч зі студентами. Поговорили про прояви різних форм насильства, яка законодавчо передбачена відповідальність за насильство, шляхи запобігання таким проявам, що таке особисті кордони і як їх відстоювати.
Студенти дізналися про те, куди слід звертатися у випадку домашнього та гендерно зумовленого насильства, які служби надають допомогу в разі виникнення ситуації насильства, резюмували зустріч важливим висновком – «Насильству можна і необхідно запобігати!».