Онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін ЗФПО

21 December 2023
Відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін ЗФПО Тернопільської області на тему «Система інноваційних методів та принципів навчання у викладанні суспільних дисциплін в закладах фахової передвищої освіти». Модератором заходу був Чортківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Олександра Барвінського. До роботи долучилися 44 учасників серед яких і викладачі Борщівського агротехнічного фахового коледжу соціально-економічних дисциплін.
Всім організаторам та учасникам семінару бажаємо подальших творчих успіхів, міцного здоров’я і натхнення під мирним небом!