Засідання педагогічної ради

06 February 2024

02 лютого 2024 року у Борщівському агротехнічному фаховому  коледжі відбулося засідання педагогічної ради, де розглядалися питання аналізу освітньої діяльності закладу освіти за І семестр та завдання на ІІ семестр 2023 - 2024 навчального року; звіту заочного відділення коледжу та  організації навчального процесу за заочною формою навчання; педагогічної майстерності викладача та сучасних освітніх технологій ( з досвіду роботи викладачів, які атестуються); аналізу підготовки до акредитації освітньо – професійних програм; затвердження Положень Борщівського агротехнічного фахового коледжу; організації і ведення цивільного захисту у БАТФК та заходів щодо виявлення та запобігання корупції у БАТФК на 2024 рік.