Відбувся захист звітів

15 March 2024

14 березня  2024 року за ОПП “Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі” відбувся захист звітів із переддипломної практики в групі Е-41.

Під час проходження практики студенти  ознайомились з досвідом виробництва с.г. продукції, виробничими підрозділами, енергетичними показниками господарства, роботою служби енергетики та її структурою, станом електрифікації виробничих процесів, з принципом керування в господарстві, організацією матеріально-технічного забезпечення, ремонтом і технічним обслуговуванням електрообладнання. Результати виконання програми практики студенти представили у звітах.

Під час захисту звітів студенти використали відеопрезентації про результати проходження практики та показали рівень засвоєння знань та вмінь, отриманих в навчальних аудиторіях коледжу.