Відкрите заняття з навчальної дисципліни "Сільськогосподарські машини"

15 March 2024
14 березня у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі, викладачем Олегом ПОПЛЕТОЮ у групі Аі-031, було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Сільськогосподарські машини» на тему «Кукурудзозбиральні комбайни та приставки до зернозбиральних комбайнів».
На занятті були використані мультимедійні відеоматеріали, що сприяли візуалізації знань з вивчення загальної будови, процесу роботи та технологічної наладки кукурудзозбиральних машин виробників Claas, Geringoff та сучасної кукурудзозбиральної техніки для невеликих приватних господарств.
Метою відкритого заняття було формування у студентів комплексу знань, умінь і навичок для впровадження їх у виробництві, а для викладачів це є обмін досвідом, що сприяє розвитку педагогічної майстерності.