Година спілкування «Толерантність, як метод мирного розв’язання конфлікту»

14 March 2024

У гуртожитку №2 Борщівського агротехнічного фахового коледжу вихователем Наталією КОРОЛЬЧУК проведена година спілкування «Толерантність, як метод мирного розв’язання конфлікту». Студентів ознайомлено з поняттям «толерантність», використавши історичні факти.

Визначили основні риси характеру, притаманні толерантній людині. За допомогою рольових ситуацій, тесту «Чи толерантна я людина » юнаки та дівчата переконалися, що всі люди різні, але рівні в своїх правах.

Година спілкування була спрямована на виховання почуття поваги один до одного, доброти, людяності, на формування у молоді відповідальності за взаємовідносини з оточуючими.

У заході прийняли участь студенти груп К-31, К-11, Аі-20