Запрошуємо до прочитання

25 March 2024

Безкоштовна книга «ЦЕ ВОЮЄ ВОНА» для Бібліотека Борщівського агротехнічного фахового коледжу. від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин. Героїні цієї особливої книжки - надзвичайні сміливці. Серед них кулеметниці, аеророзвідниці, водійки БМП, морпіхи, бойові медикині, командирки взводів, громадські діячки. Усі вони стали на захист України. З невигаданих історій дізнаєтеся, як захисниці роблять усе можливе для перемоги України, і прочитаєте, як вони ламають стереотипи та торують шлях іншим жінкам з військовим покликанням. Книга у бібліотеці коледжу. Запрошуємо до прочитання.