Практика на виробництві

24 April 2024

Як відомо, практика завжди є поєднанням теорії та виробництва, практика - найкращий мотиватор студентської діяльності. З метою проведення навчальних, виробничих, технологічних, та переддипломних  практик, наш заклад освіти уклав понад вісімдесят угод із сільськогосподарськими підприємствами західного регіону. Плідною є співпраця з приватним сільськогосподарським підприємством «Дзвін», матеріальна база якого дозволяє ефективно проводити виробничі практики.

Так завдяки  співпраці нашого закладу із ПАП «Дзвін» , студенти третього курсу відділення «Агроінженерія», мали можливість на цьому тижні проходити практику з навчальної дисципліни «Сільськогосподарські машини» безпосередньо на виробництві .

На практичних заняттях студенти мали можливість ознайомитись із  будовою та конструктивними особливостями сучасних тракторів, ґрунтообробних, посівних машин  та зернозбиральних  комбайнів .