«Педагогічний ОСКАР 2024»

23 April 2024
15 квітня 2024 року відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2024».
Основна мета проведення даного заходу – вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, сприяння професійному розвитку, самореалізації педагогів, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців.
Конкурс проходив у два тури: відбірковий – у закладі освіти та фінальний – у Науково-методичному центрі ВФПО.
На фінальний тур конкурсу до 12-ти номінацій було представлено 1089 конкурсних робіт із 163 закладів фахової передвищої освіти.
Комісія під головуванням Василя КРЕМЕНЯ, доктора філософських наук, професора, академіка НАН і НАПН України, президента НАПН України, визначила переможців конкурсу.
Відрадно, що викладачі Борщівського агротехнічного фахового коледжу Роман НАТУРКАЧ, Віктор ГРИС та Ярослав ПАРНЕТА вибороли перше місце в номінації «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти». Вітаємо переможців з справедливим визнанням їхньої праці! Творчих успіхів всьому педагогічному колективу коледжу.