БІБЛІОТЕКА – ВАЖЛИВИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ.

29 April 2024
26 квітня 2024 року Надія ПАРНЕТА, завідувачка бібліотеки коледжу, виступила спікером обласного методичного об’єднання бібліотечних працівників ЗФПО Тернопільської області на тему - «Модернізація та технічне переоснащення бібліотеки коледжу, використання та інтеграція електронних ресурсів, автоматизація бібліотечних процесів, проектний менеджмент». Модератор заходу – Теребовлянський фаховий коледж культури і мистецтв.
Під час заходу розглянули актуальні питання сьогодення. Роль бібліотеки надважлива у забезпеченні інформаційної бази навчально-виховного процесу. Обговорили важливе питання проєктного менеджменту у бібліотеці ЗФПО. Голова обласного методичного об’єднання бібліотечних працівників Світлана НИКОЛИШИН обґрунтувала актуальність теми, що є важливою складовою, інновацією розвитку бібліотеки.
Велика вдячність усім спікерам за змістовні, цікаві, актуальні доповіді! Побажання миру, перемоги України і найскорішої зустрічі наживо.