Переможна участь студентів БАТФК у Всеукраїнському конкурсі читців “Тарасові роси” та Конкурсу імені Тараса ШЕВЧЕНКА.

10 May 2024
Чудовим завершенням Шевченкіани - 2024 стала переможна участь студентів нашого освітнього закладу у Всеукраїнському конкурсі читців “Тарасові роси” та Конкурсу імені Тараса ШЕВЧЕНКА.
Студенти групи К-11 Віталіна ЗАБРОЦЬКА, Діана ШЕЛЕФОНТЮК; групи Аі -021 Віктор МИКИТАШ (керівник Світлана ПАРНЕТА); групи Аі -022 Святослав КОГУТ, Кирило КУЧКОВСЬКИЙ, Максим ЧУБАК (керівник Любов ШКАРПІНСЬКА ) презентували на конкурсах відеокомпозиціі “ У наших крил міцний політ” та “До тебе на пораду йдем…” і нагороджені Дипломами І-го ступеня .
Вітаємо активну студентську молодь, бажаємо творчих успіхів та нових перемог. Пишаємося вами!!!