Засідання екзаменаційної комісії

03 June 2024

29-30 травня 2024 року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулось засідання екзаменаційної комісії з підсумкової атестації випускників коледжу заочної форми навчання.

Підсумкову атестацію проходили здобувачі освіти, випускники заочного відділення коледжу спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньо- професійною програмою «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».
Професійну підготовку студентів- заочників групи БІ-031 оцінювала комісія, яку очолював Данильчук Віктор Володимирович, головний інженер комунального підприємства «АРХБУДПРОЄКТ» Борщівської міської ради.
Дипломні проекти студентів даної групи було перевірено на дотримання
академічної доброчесності. Захист дипломних проектів відбувся згідно складеного та затвердженого графіка. Комісія відмітила високий рівень теоретичних знань, практичних навиків студентів, повноту, змістовність та обґрунтованість їх відповідей.
Великої уваги заслуговують дипломні проєкти студентів Козак Ольги Степанівни, Регуш Максима Миколайовича, Ромашенко Святослава Ярославовича, Стангрета Назара Івановича, Кравця Володимира Івановича, Таран Ольги Володимирівни, які успішно захистили свої дипломні проекти та отримали дипломи з відзнакою.
Комісія побажала випускникам успіхів у всіх творчих і ділових задумах, мирного неба над головою і великих здобутків на благо рідної України!