Часник посадили!

21 October 2024

Осінь — це дійсно чудова пора не лише для збору врожаю, але й для закладання основ майбутнього врожаю. Однією з важливих робіт цієї пори є посадка часнику. Осіння посадка має багато переваг, зокрема, озимий часник встигає укоренитися до настання холодів, а навесні активно починає рости.

Саме під час проходження практики «Технологія переробки та зберігання продукції рослинництва» студентами групи А-41 спеціальності «Агрономія» під керівництвом викладача Володимира МОСПАНА було здійснено посадку даної культури  на колекційно- дослідному полі коледжу.

Посадка часнику в цей період забезпечить здорові і міцні рослини, які навесні будуть першими радувати вас своїм зростанням, а влітку — смачним і багатим урожаєм.