В Борщівському агротехнічному коледжі плідною працею готуються до початку нового навчального року

13 August 2015

Протягом літніх канікул студенти усіх відділень Борщівського агротехнічного коледжу плідною роботою готуються до початку нового навчального року.

Проводиться ремонт кімнат у гуртожитках, покращується  база для проведення практичних занять на учбовому комплексі. У навчальному корпусі студентський та педагогічний колективи  проводять активну роботу щодо покращення стану аудиторій. Велика робота проводиться студентами на зерновому сховищі, для приймання зерна з полів нашого коледжу.