Тиждень української мови

13 November 2015

В Борщівському агротехнічному коледжі з 9 листопада триває Тиждень української мови, який розпочато з І етапу мовознавчого конкурсу ім. П.Яцика.

Студентство активно долучилося до проведення інформаційно-просвітницької години та бінарного заняття з елементами ігрового шоу, конкурсів на кращу влучну назву, плакатів та малюнків, а також виразного читання поезій про мову. Робота триває. Циклова комісія гуманітарних дисциплін творчо співпрацює з кураторами груп та студентською профспілкою коледжу.
Підсумки, результати та нагороди очікуйте під час  урочистостей до Міжнародного Дня студента.
 Активність молодих – запорука процвітання національної культури та мови!