Професійно-методичне засідання гуманітаріїв коледжу

07 December 2015

Грудень – час підведення підсумків навчально-виховної діяльності та аналіз роботи педагогів циклової комісії гуманітарних дисциплін у першому семестрі.

На професійно-методичному засіданні гуманітарії коледжу провели аналіз якісних показників студентства у процесі учіння предметів циклу та проаналізували проблеми успішності деяких студентів. Голова циклової комісії Белюх Н.В. у своєму виступі докладно розказала про виконаний обсяг обов’язкових робіт викладачами комісії, а саме: проведені відкриті заняття, інформаційно-просвітницькі години, виховні заходи, які були частиною плану навчально-виховних заходів коледжу. Всім педагогам вона подякувала за цікаву творчу діяльність та побажала подальшої плідної праці на освітянській ниві. Педагоги-гуманітарії, у свою чергу, поділились досвідом роботи зі студентами та узгодили план роботи у другому семестрі.