«Energy Farm» у співпраці з коледжем

08 September 2017

В рамках норвезького проекту «Energy Farm» 8 вересня 2017 року викладачі коледжу (Ярослав Козій, Ігор Блозва, Володимир Гільтай, Галина Клюцович) та представники господарства ТОВ «Енергетична ферма» (м. Борщів) (Михайло Гументик, Олександр Степовий) організували зустріч-екскурсію для студентів агрономічного відділення. Студенти ІІІ-ІV курсів мали можливість ознайомитися з особливостями та технологіями вирощування біомаси нових енергетичних культур і використанням їх як альтернативних джерел енергії.

Під час цікавої і грунтовної лекції, яку провів к. с.-г.н. Михайло Гументик, висвітлено основні завдання пошуку власних альтернативних відновлювальних джерел енергії з одночасним вирішенням екологічних проблем та розвитком енергоощадних технологій. Особливу увагу звернено на використання малородючих земель під енергетичні культури (міскантус, свічграс, тополю, швидкоростучу вербу, павлонію).

Студенти мали можливість оглянути дослідні ділянки під енергетичними культурами та обладнання, техніку для переробки цих культур.

Сподіваємось на подальшу співпрацю коледжу і норвезької фірми «Energi Garden».