День вчителя

03 October 2017

28 вересня, напередодні Дня вчителя, в нашому коледжі відбулося прекрасне дійство. Студенти-першокурсники щиро привітали своїх наставників із професійним святом і запросили на мистецьку феєрію «Тим, хто відкрив нам науки світання, наші святкові і щирі вітання». В побажальний вінок вони вплели свої осінні милозвучні букети із віршів, мелодій та ритмів.

Натхненні новими віяннями в навчальному та виховному процесі, для них все нове: тут пари, а не уроки, правда, трохи довше треба сидіти за партами, але за місяць уже звикли.

Студенти навчального закладу дарували впродовж свята прекрасний настрій, позитивні емоції та чимало задоволення!!!