Захист звітів виробничо-технологічної практики

13 October 2017

10 жовтня 2017 року в Борщівському агротехнічному коледжі  відбувся захист звітів виробничо-технологічної практики студентами групи Г-41. Зі вступним словом виступив голова циклової комісії Я.І.Бігуняк щодо завдань, які виконували студенти при проходженні практики. Відмінні знання продемонстрували четвертокурсники, які проходили практику у Шумському УЕГГ (Мимка Артур, Боднарук Андрій), в Чемеровецькій дільниці ПАТ «Хмельницькгаз» (Головко Олександр, Осадець Дмитро). Також студенти підготували фотоальбом про проходження виробничо-технологічної практики та презентацію по робочих місцях. На захисті звітів були присутні Парнета Я.В., Гільтай В.В., Бігуняк Я.І.