Захист звітів

15 February 2018

14 лютого 2018 року в Борщівському агротехнічному коледжі відбувся захист звітів переддипломної практики студентів групи Т-042 спеціальності "Агроінженерія". Зі вступним словом виступив керівник практики Кадиєцький Р.В., щодо завдань, які виконували студенти при проходженні практики. Кожен студент презентував результати сво\ї роботи під час практки використанням слайдів та відеороликів. Найкращими при захисті звітів стали студенти даної групи - Платніцький Юрій, Іванов Михайло, Захаревич Тарас.

На захисті звітів були присутні завідувач НВП Парнета Я.В., завідувач відділення Ткаченко О.І., завідувач НПЦ Поплета О.В.