admin

Викладачі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Борщівського агротехнічного фахового коледжу Наталія ПРОДАН та Віктор ЖУРЕЦЬКИЙ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток професійної компетентності педагогів науково-практичних центрів КНАУФ», яка відбулася 9-10 травня на базі Івано-Франківського професійного ліцею за сприяння Директоріату професійної освіти Міністерства освіти і науки України й Департаменту освіти та науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Сьогодні день, коли ми разом із європейською спільнотою відзначаємо перемогу над нацизмом і вшановуємо пам"ять про всіх жертв Другої світової війни.
Цього року Україна вперше відзначає 8 травня, як День пам’яті та перемоги над нацизмом у 1939–1945 рр.
Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня - точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу, а не про тріумф одних народів над іншими. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир.
Сьогодні українці зі зброєю в руках захищають не тільки себе, а й Європу і дають шанс на побудову більш тривкого миру і створення нової, справедливішої, світової системи безпеки.

До Великодніх свят 9 студентів, позбавлених батьківського піклування, отримали подарунки.
У кошиках – смаколики до великоднього столу. Паски, продукти харчування та солодощі, здобувачі освіти даної категорії, отримали завдяки підтримці адміністрації закладу освіти та
ГО "Студентська Рада Борщівського агротехнічного фахового коледжу".
Великодні кошики освятив Всечесніший отець Богдан БОДНАР.
З щирими словами привітань зі святом Христового Воскресіння й побажаннями здоров’я, миру, злагоди й перемоги звернувся в.о. директора БАТФК Віталій БУРАТИНСЬКИЙ.
Нехай попри складний воєнний час, у кожній оселі відчуватиметься світла атмосфера свята, пануватиме родинне тепло.
Христос Воскрес!
Воскресне Україна!

25 квітня 2024 року наш заклад освіти гостинно зустрів гостей - учнів шкіл, випускників ПТУ та їх батьків.
Юні відвідувачі мали змогу прогулятися територією Фахового коледжу. Завідувачі відділень Олександр ТКАЧЕНКО, Ігор КРИСАК, Володимир ГІЛЬТАЙ, провели екскурсію затишними аудиторіями та лабораторіями, яка викликала особливе зацікавлення у відвідувачів. Коледжівська родина підготувала різноманітні локації, які відображали кожну спеціальність, за якою у коледжі готують фахівців.
Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив в.о. директора коледжу Віталій БУРАТИНСЬКИЙ, який розповів гостям про переваги навчання в Борщівському фаховому коледжі та запевнив, що коледж надає своїм студентам все можливе для професійного росту і особистісного розвитку.

Як відомо, практика завжди є поєднанням теорії та виробництва, практика - найкращий мотиватор студентської діяльності. З метою проведення навчальних, виробничих, технологічних, та переддипломних  практик, наш заклад освіти уклав понад вісімдесят угод із сільськогосподарськими підприємствами західного регіону. Плідною є співпраця з приватним сільськогосподарським підприємством «Дзвін», матеріальна база якого дозволяє ефективно проводити виробничі практики.

13 березня у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі викладачем професійно-орієнтованих дисциплін Максимом Ангелюком було проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни "Технологія креслення" на тему: "Побудова комплексного креслення призми, піраміди, конуса, знаходження проекцій точок, що лежать на поверхнях тіл" у групі Аі-011.

Page 1 of 55