Підсумкова атестація випускників групи Мк-21

26 November 2021

24-25  листопада в Борщівському  агротехнічному  фаховому коледжі працювала  екзаменаційно-кваліфікаційна комісія із підсумкової  атестації випускників  групи Мк-21,   заочного відділення  за  спеціальностю  «Маркетинг»  за освітньо- професійною програмою «Комерційна діяльність». Очолював  ЕКК Андрій  Печенюк – кандидат економічних наук, доцент кафедри «Фінансів, банківської  справи та електронних платіжних  систем»  ПДАТУ (ПДУ). Комісія відзначила високі теоретичні знання,  практичні вміння і навички студентів. Вітаємо наших випускників  і бажаємо  подальших успіхів!