Засідання методичної ради коледжу

03 December 2021

2 грудня 2021 року відбулося засідання методичної ради коледжу, на якому були розглянуті питання : «Взаємозв’язок сім’ї та коледжу в інтересах особистості студента», «Засоби професійної комунікації. Особливості проведення практичних занять та практик в умовах дистанційної та змішаної форм навчання».

З першого питання виступили куратори груп нового набору: Конрад Л.А., Белюх Н.В., Королівський А.М., Кухарик І.Б. У своїх виступах куратори порушували проблеми формування в групах особистісних відносин між студентами,  сприятливої атмосфери, форм комунікації куратора з батьками.

З другого питання виступи мали керівники виробничих технологічних практик - Андрійчук І.П., Дехтяр М.В., Кузик А.І.

Виступаючі звернули увагу на етапи підготовки та проведення практик, їх особливостей для різних груп. Також доповідачі поінформували членів методичної ради про види комунікацій із студентами в період практики, виконання графіків консультацій та результати захисту звітів про практику.

Методична рада пройшла в атмосфері творчого пошуку вирішення проблемних питань.