Військово-патріотичне спортивне свято «Ми козацького роду нащадки»

08 December 2021
У вівторок 7 грудня 2021 року на стадіоні Борщівського агротехнічного фахового коледжу відбулося військово-патріотичне спортивне свято з нагоди Дня Збройних Сил України «Ми козацького роду нащадки». Учасниками стали студенти перших курсів.
У програмі свята були такі конкурси: переправа, бій півнів, бої лантухами, повзунець, у кого сильніша рука,перетягування линви та змагання з армспорту.
З вітальним словом та найщирішими побажаннями до студентів звернувся виконуючий обов’язки директора Борщівського агротехнічного фахового коледжу Ігор Блозва. В результаті захоплюючої боротьби перемогу святкували студенти гупи К-11. Друге місце посіла команда групи Е-11, а третіми стала команда групи Г-11. Змагання пройшли в цікавій та захоплюючій боротьбі і викликали великий інтерес серед студентів.
Нагородження відбулося одразу після закінчення свята, де команди, які зайняли призові місця, були нагороджені грамотами та солодкими подарунками від в.о. директора БАТФК І.Й. Блозви.