Розпочались роботи на колекційно-дослідному полі.

24 March 2023
Весна – чарівна пора року, де все пробуджується, проростає та зацвітає. З приходом весни багато турбот у студентів та викладачів спеціальності 201 «Агрономія».
У нашому навчальному закладі з першим теплом розпочались роботи на колекційно-дослідному полі.
Студенти 3 курсу на практичних заняттях з «Плодоовочівництва» провели обрізку та побілку плодового саду, а також виконали міжрядний обробіток овочевих та ягідних культур, засіяли квіткові та овочеві рослини у закритому грунті, щоб отримати розсаду для висадження на колекційні та дослідні ділянки.
У студентів другого курсу розпочалась навчальна практика з «Ботаніки».
Ботаніка - цікава наука про закономірності розвитку, будови і життя рослин, їх роль у природі та житті людини.
Студентами було зроблено перепланування колекційних ділянок для вирощування лікарських культур, проведено догляд за багаторічними рослинами та оновлено однорічники.