Онлайн - семінар методичного об'єднання бібліотечних працівників

24 March 2023

Згідно графіка засідань обласних методичних об'єднань закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області 23 березня 2023 року відбувся онлайн - семінар методичного об'єднання бібліотечних працівників на тему "Пріоритетні напрямки діяльності бібліотеки ЗФПО в реаліях сучасності". Модератор зустрічі - Борщівський агротехнічний фаховий коледж. З вітальним словом виступили Ігор Блозва, в. о. директора Борщівського агротехнічного фахового коледжу, Ірина Лещик, методист Ради директорів ЗФПО Тернопільської області, Світлана Николишин, голова обласного методичного об'єднання бібліотечних працівників ЗФПО Тернопільської області. "Дієві функції роботи бібліотеки закладу в світлі інтелектуального і культурного розвитку студентської молоді" - тема доповіді завідувачки бібліотеки коледжу Надії Парнети. Актуальними і потрібними були виступи спікерів засідання. Розглядали важливі питання внутрішньої роботи бібліотеки, основні аспекти діяльності бібліотек ЗФПО.